Bezpieczne zamówienia materiałów budowlanych ze SkandPol Eksport

Wszyscy odczuwamy skutki pandemii COVID-19 – choroby wywoływanej przez nowego koronawirusa SARS-CoV-2. W tych czasach konieczność robienia bezpiecznych zakupów jest ważna, jak nigdy wcześniej. Obowiązują odgórne zalecenia, aby unikać miejsc, w których gromadzą się ludzie. Do takich należą między innymi hurtownie budowlane. Jeśli mimo wszystko zależy Ci na dokończeniu budowy domu lub skończeniu jego remontu – nic straconego. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Bezpieczne zamówienia online w 5 krokach

Dzięki rozwojowi współczesnych technologii nie musisz wychodzić z domu, aby zrobić zakupy. Z całą pewnością korzystasz z tych udogodnień, zamawiając np. jedzenie do domu czy kupując ubrania w sklepach online. Specjalnie dla Ciebie wdrożyliśmy formułę 5 prostych kroków, aby również i zamówienie materiałów budowlanych oraz wykończeniowych było dostępne całkowicie online. Korzystając z naszej oferty nie tylko zapewniasz sobie i bliskim bezpieczeństwo, ale przede wszystkim kupujesz wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Formuła 5 kroków jest naprawdę prosta. Kontaktujesz się z nami, przedstawiamy Ci ofertę, składasz zamówienie, kompletujemy niezbędne materiały, które następnie wysyłamy. Na koniec odbierasz swoje zamówienie pod wskazanym adresem. To wszystko bez konieczności wizyty w naszej siedzibie – wszystko zrobimy za Ciebie!

Bezpłatny magazyn

Wiemy doskonale, że czas kompletacji zamówienia może się różnić w zależności od tego, czy zamówione materiały są dostępne od ręki. Duże znaczenie ma też wielkość zamówienia. Z tego powodu oferujemy całkowicie bezpłatne magazynowanie. Możesz być pewien, że nie pobierzemy od Ciebie ani złotówki za okres, w jakim Twoje materiały budowlane i wykończeniowe przebywały na naszym magazynie. Co więcej – gdy już skompletujemy wszystkie towary i wyślemy je do Ciebie, otrzymasz w pakiecie ubezpieczenie transportowe. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko dotrze do Ciebie w całości, a nawet jeśli coś im się stanie, to możesz liczyć na rekompensatę.

Bez formalności eksportowych

Oferujemy również kompleksowe wsparcie eksportowe. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że nie musisz się przejmować żadnymi formalnościami. Mamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie, dzięki czemu wiemy, jak przygotować transport i wszelką dokumentację, aby przebrnąć przez granicę bez żadnych problemów. Współpracujemy również ze sprawdzonymi przewoźnikami, co daje gwarancję sprawnej realizacji transportu z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kompleksowa oferta

Jakie materiały budowlane u nas kupisz? Ich katalog jest bardzo szeroki. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się m.in. eksport drzwi i okien do krajów skandynawskich, a także do Hiszpanii czy Szwajcarii. Oferujemy również deski elewacyjne CEDRAL, meble i schody na zamówienie, papy dachowe, płyty i blaty meblowe, chemię budowlana, pokrycia dachowe, systemy suchej zabudowy, lustra, kominki i wiele innych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Jesteśmy tu dla Ciebie – napisz do nas!

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny