Drzwi i okna do każdego domu

Twój dom to Twój styl – nie może być inaczej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dysponujemy bardzo szeroką ofertą. Jesteśmy przekonani, że spełni ona wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta, który ceni sobie indywidualny charakter własnych czterech kątów. Wyposażymy zarówno nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, jak i domu o charakterze industrialnym, kolonijnym, historycznym czy skandynawskim. Aranżacje dla nas nie mają żadnych granic – tak samo jak materiały budowlane, które wysyłamy do każdego miejsca na Ziemi.

Ubezpieczenie transportowe i darmowy magazyn

Współpracując z nami, nie musisz się obawiać o to, czy Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Po pierwsze dlatego, że bardzo skrupulatnie podchodzimy do kwestii związanych z bezpieczeństwem załadunku. Po drugie dlatego, że wszystkie nasze wysyłki objętę są naszym ubezpieczeniem transportowym. Dodatkowo oferujemy usługę bezpłatnego magazynowania Twojego zamówienia do momentu, aż skompletujemy je w całości. Czy można potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami!

Bezpieczeństwo

Przykładamy ogromną uwagę do procedur bezpieczeństwa w trakcie załadunku. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie transportowe wszystkich wysyłanych materiałów budowlanych.

Bezpłatny magazyn

W ramach współpracy oferujemy bezpłatny magazyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo elastyczne terminy dostawy. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za magazynowanie!

Eksport bez granic

Nie uznajemy żadnych granic. Wyślemy Twoje zamówienie niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Norwegia, Islandia, Szwajcaria, Panama, Hiszpania… to bez znaczenia.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny