fbpx
eksport drzwi okien 1210x423 - Eksport drzwi i okien z Polski
skandpol logo 300x138 - Eksport drzwi i okien z Polski

Oferujemy kompleksowy eksport drzwi i okien za granicę. Wysyłamy polskie produkty do Norwegii, Islandii i Szwajcarii, nieustannie poszerzając obszar funkcjonowania. Atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa, szybki kontakt – tym się kierujemy.

Zamów kontakt

Eksport drzwi i okien

Drzwi i okna to podstawowe elementy wyposażenia wnętrz każdego domu. Przy czym są to produkty, które muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, wytrzymałości i efektywności cieplnej. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy możliwość zakupu dobrej jakości drzwi i okien w atrakcyjnych cenach, a także ich eksportu do dowolnego miejsca na Ziemi. Z Polski.

5 lat doświadczenia w eksporcie

Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne ceny na drzwi i okna. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz również kompleksową obsługę eksportu tych produktów poza granice Polski. Już od ponad 5 lat zaopatrujemy odbiorców z Norwegii, Islandii, Szwajcarii i wielu innych krajów na świecie. Dzięki temu wiemy, jak wyglądają procedury celne i jak przez nie przebrnąć bez żadnych problemów. Gwarantujemy, że zamówienie dotrze do Ciebie w umówione miejsce w umówionym czasie. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

eksport drzwi 495x400 - Eksport drzwi i okien z Polski

5 PROSTYCH KROKÓW DO SZCZĘŚCIA

Oferta

Przedstawiamy Ci ofertę.

Zamówienie

Składasz zamówienie.

Kompletacja

Kompletujemy zamówienie.

Wysyłka

Wysyłamy zamówienie.

Odbiór

Odbierasz zamówienie.

IMG 6567 495x400 - Eksport drzwi i okien z Polski

Drzwi i okna do każdego domu

Twój dom to Twój styl – nie może być inaczej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dysponujemy bardzo szeroką ofertą. Jesteśmy przekonani, że spełni ona wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta, który ceni sobie indywidualny charakter własnych czterech kątów. Wyposażymy zarówno nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, jak i domu o charakterze industrialnym, kolonijnym, historycznym czy skandynawskim. Aranżacje dla nas nie mają żadnych granic – tak samo jak materiały budowlane, które wysyłamy do każdego miejsca na Ziemi.

Ubezpieczenie transportowe i darmowy magazyn

Współpracując z nami, nie musisz się obawiać o to, czy Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Po pierwsze dlatego, że bardzo skrupulatnie podchodzimy do kwestii związanych z bezpieczeństwem załadunku. Po drugie dlatego, że wszystkie nasze wysyłki objętę są naszym ubezpieczeniem transportowym. Dodatkowo oferujemy usługę bezpłatnego magazynowania Twojego zamówienia do momentu, aż skompletujemy je w całości. Czy można potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami!

Bezpieczeństwo

Przykładamy ogromną uwagę do procedur bezpieczeństwa w trakcie załadunku. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie transportowe wszystkich wysyłanych materiałów budowlanych.

Bezpłatny magazyn

W ramach współpracy oferujemy bezpłatny magazyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo elastyczne terminy dostawy. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za magazynowanie!

Eksport bez granic

Nie uznajemy żadnych granic. Wyślemy Twoje zamówienie niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Norwegia, Islandia, Szwajcaria, Panama, Hiszpania… to bez znaczenia.

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.