Kolejny transport, ponownie Islandia – bardzo lubimy wysyłać tam Wasze zamówienia. Tym razem materiały budowlane wysłaliśmy do Isafjordur i jak zwykle, zadbaliśmy o prawidłowe zabezpieczenie załadunku. Wybór odpowiedniego przewoźnika jest gwarancją, że już niebawem Klient otrzyma swoje zamówienie w uzgodnionym czasie.

Transport do Isafjordur – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Transport do Isafjordur obejmował m.in. okna, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, deski kompozytowe, meble, wyposażenie łazienki, bramy garażowe, orynnowanie i wiele innych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.