Pandemia pandemią, ale materiały budowlane same się nie załadują. Wysłaliśmy wczoraj transport do Akranes – malowniczej miejscowości położonej na zachodnim wybrzeżu Islandii. Tak w ramach ciekawostki, znajduje się tam stara latarnia morska, którą obowiązkowo należy zobaczyć, będąc w pobliżu.

Transport do Akranes – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Transport do Akranes obejmował m.in. deska elewacyjna CEDRAL wraz z akcesoriami, okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, płytki bramy garażowe, meble, schody, drewniane domki, panele PCV, a także drewno budowlane. Jak to mamy już w zwyczaju – wszystkie materiały budowlane bezpiecznie załadowaliśmy, pożegnali i wysłaliśmy w daleką podróż.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.