Kolejny dzień czerwca to kolejny załadunek – tym razem ponownie wracamy do Islandii. Tak konkretnie to do Isafjordur. Aż sami zazdrościmy takiej podróży wysłanym produktom, szczególnie mając w pamięci nasz zimowy wypad na tę przepiękną wyspę. Z całą pewnością jeszcze tam wrócimy, a póki co wysyłamy tam Wasze zamówienia.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Lekkie przyczepki towarowe, domki ogrodowe, deski tarasowe kompozytowe, saunę, wełnę skalną, okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, meble tapicerowane, panele laminowane, panele winylowe, krzesła, elektronarzędzia, sprzet ogrodniczy, wannę z hydromasażem, kostkę brukową, tynki silikonowe, piaskarkę kabinową, a także meble ogrodowe.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.