Islandia to miejsce, do którego lubimy wracać. Dzięki Wam jest to możliwe, za co niezmiernie dziękujemy. Tuż przed weekendem wysłaliśmy kolejny załadunek do tego pięknego kraju, lecz tym razem do miejscowości zwanej Reydarfjordur.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo! Załadunek obejmował m.in. okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, elementy ogrodzenia, armaturę łazienkową, wełnę fasadową, samochodziki elektryczne, domki ogrodowe, kostkę brukową, meble, bramę segmentową, panele ścienne, deski tarasowe kompozytowe, fotele ogrodowe, meble tapicerowane, a także przyczepkę towarową.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.