Wysłaliśmy kolejny załadunek do Reydarfjordur. Uwielbiamy tam wracać, jak i do całej Islandii i to niezależnie od miejscowości. Standardowo już zabezpieczyliśmy wszystkie materiały i przygotowaliśmy do transportu. Już wkrótce zamówienie trafi do kolejnego zadowolonego klienta. Dziękujemy za zaufanie!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Islandii? Załadunek obejmował m.in. kostkę brukową, meble, ogrzewacze gazowe, narzędzia, okna i drzwi z PCV, domki ogrodowe, kominek, ciężką przyczepkę samochodową, wełnę, ogród zimowy, tynki silikonowe, a także armaturę łazienkową. No i oczywiście ubezpieczenie transportowe w pakiecie!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.