Blachodachówka płaska od Pruszyńskiego to doskonałe rozwiązanie dla prostych lub nowoczesnych budynków. Doskonale wpisuje się w kompozycję m.in. skandynawską i pięknie prezentuje się wraz z jasną, drewnianą elewacją. Docenisz jej walory estetyczne również w innych minimalistycznych połączeniach.

Minimalizm w cenie – blachodachówka płaska

To, co wyróżnia ten konkretny produkt, to estetyczne wykonanie, które nie dominuje w aranżacji budynku. Dzięki temu można jej używać w różnych kompozycjach, mając pewność, że zawsze będzie pasować. Producent blachodachówki płaskiej – czyli Pruszyński – oferuje również szeroką paletę kolorów, co sprawia, że ten produkt można stosować jako pokrycie dachowe domów o bardzo różnym designie.

Na zdjęciach widoczne jest połączenie blachodachówki płaskiej w połączeniu z jasną elewacją. Dzięki temu nasz Klient uzyskał piękny wygląd swojego domu w iście skandynawskim stylu. Ostatecznie to dom, który znajduje się w Norwegii i dzięki tej konkretnej blachodachówce wygląda zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie. Doskonałe połączenie.

Eksport blachodachówki płaskiej Pruszyński

Jak pomogliśmy w tym przypadku? Zapewniliśmy kompleksowy eksport blachodachówki płaskiej Pruszyński do Norwegii, wyręczając naszego Klienta we wszelkich formalnościach celnych. Wystawiliśmy fakturę VAT 0%, która pozwala na uniknięcie podwójnego opodatkowania. Dodatkowo zapewniliśmy doskonałe warunki cenowe, co jest możliwe za sprawą naszej wieloletniej współpracy z dostawcą.W pakiecie jak zawsze gwarantujemy załadunek w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, dodając ubezpieczenie transportowe – tak na wszelki wypadek.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Islandii i Norwegii

Jesteśmy eksporterem materiałów budowlanych, mebli na zamówienie, materiałów wykończeniowych i wszystkich innych produktów, których będzie potrzebować w trakcie budowy lub remontu. Na stałe wysyłamy produkty do Norwegii, Islandii, Szwajcarii, a także na Wyspy Kanaryjskie. Realizowaliśmy już eksport do innych krajów, nawet tak egzotycznych, jak Panama. Nasz świat nie ma granic i skutecznie je znosimy, wysyłając polskie materiały budowlane do wszystkich państwa na świecie.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny