Blachodachówka płaska od Pruszyńskiego to doskonałe rozwiązanie dla prostych lub nowoczesnych budynków. Doskonale wpisuje się w kompozycję m.in. skandynawską i pięknie prezentuje się wraz z jasną, drewnianą elewacją. Docenisz jej walory estetyczne również w innych minimalistycznych połączeniach.

Minimalizm w cenie – blachodachówka płaska

To, co wyróżnia ten konkretny produkt, to estetyczne wykonanie, które nie dominuje w aranżacji budynku. Dzięki temu można jej używać w różnych kompozycjach, mając pewność, że zawsze będzie pasować. Producent blachodachówki płaskiej – czyli Pruszyński – oferuje również szeroką paletę kolorów, co sprawia, że ten produkt można stosować jako pokrycie dachowe domów o bardzo różnym designie.

Na zdjęciach widoczne jest połączenie blachodachówki płaskiej w połączeniu z jasną elewacją. Dzięki temu nasz Klient uzyskał piękny wygląd swojego domu w iście skandynawskim stylu. Ostatecznie to dom, który znajduje się w Norwegii i dzięki tej konkretnej blachodachówce wygląda zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie. Doskonałe połączenie.

Eksport blachodachówki płaskiej Pruszyński

Jak pomogliśmy w tym przypadku? Zapewniliśmy kompleksowy eksport blachodachówki płaskiej Pruszyński do Norwegii, wyręczając naszego Klienta we wszelkich formalnościach celnych. Wystawiliśmy fakturę VAT 0%, która pozwala na uniknięcie podwójnego opodatkowania. Dodatkowo zapewniliśmy doskonałe warunki cenowe, co jest możliwe za sprawą naszej wieloletniej współpracy z dostawcą.W pakiecie jak zawsze gwarantujemy załadunek w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, dodając ubezpieczenie transportowe – tak na wszelki wypadek.