Kolejny dzień sierpnia to kolejny załadunek. Tym razem transport pojechał do Kopasker. Jest to kameralna miejscowość położona na północno-wschodnim wybrzeżu Islandii, która jeszcze w 2018 roku była zamieszkana przez 122 osoby. Tradycyjnie już bezpiecznie załadowaliśmy wszystkie materiały budowlane i wykończeniowe, aby wysłać je w daleką podróż. Już wkrótce dotrą na miejsce!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Islandii? Załadunek obejmował m.in. styropianowe elementy szalunkowe, drewno budowlane, ciężką przyczepę, blachę na pokrycie dachowe wraz z obróbkami, meble, panele podłogowe oraz kamień elewacyjny.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.