Reydarfjordur to urokliwa miejscowość położona w otoczeniu jeszcze piękniejszych fiordów. Jest to bardzo atrakcyjne miejsce do zwiedzania, które relatywnie rzadko turyści odwiedzają. My za to często wysyłamy tam zamówienia. Aż sami zazdrościmy Waszym materiałom budowlanym takiej podróży!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reydarfjordur? Całkiem sporo, ot chociażby: meble tapicerowane, elementy wyposażenia wnętrz, kostkę brukową, lawetę do przewozu samochodów, panele podłogowe, blat z konglomeratu, szklarnie ogrodowe, narzędzia wszelkiego rodzaju, bramę garażowę, okna, a także drzwi tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.