Lato latem, ale jeszcze przed urlopem mamy kilka załadunków do zrealizowania. Jednym z nich był transport do urokliwej islandzkiej miejscowości – Selfoss. Jak to mamy w zwyczaju, wszystko przebiegło bez problemu w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Już wkrótce nasz klient otrzyma swoje zamówienie, powiększając tym samym grono zadowolonych osób.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Norwegii? Załadunek obejmował m.in. przyczepkę samochodową, chemię budowlaną, jeszcze więcej chemii budowlanej, armaturę łazienkową i wiele więcej!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.