Pracujemy w pocie czoła, aby zrealizować Wasze zamówienia. Tym razem pobiliśmy nasz własny rekord – wysłaliśmy dwa transporty w ciągu jednego dnia i to do dwóch różnych miejscowości na Islandii! Standardowo już wszystkie materiały budowlane zabezpieczyliśmy i bezpiecznie wysłaliśmy w świat.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Islandii? Do Selfoss pojechały m.in. wełna Rockwool, wylewkę Weber, papę Technonicol, membrany dachowe, a także folię paroizolacyjną. Z kolei do Reydarfjordur pojechały m.in. kostka brukowa, blacha falista, 3 lekkie przyczepki samochodowe, szklarnie i domki ogrodowe, okni i drzwi PVC oraz meble.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.