Islandia jest przepiękna. Dlatego lubimy tam wracać, jak i wysyłać Wasze zamówienia. Tym razem transport popłynął do Reydarfjordur i już wkrótce znajdzie się u naszego klienta. Jak to mamy już w zwyczaju, zadbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, ubezpieczenie transportowe zaś daliśmy w cenie.

Eksport do Reydarfjordur – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reydarfjordur? Mnóstwo materiałów budowlanych i wykończeniowych, m.in. kostkę brukową, okna i drzwi PCV, meble, sprzęt AGD, narzędzia, drzwi przeciwpożarowe, a także odśnieżarki spalinowe czy quady elektryczne!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.