Europejska egzotyka, czyli… transport do Vadso. Jest to norweska miejscowość położona na dalekich północnych rubieżach kraju. Jednym słowem – dalej wysłać zamówienia już się nie dało. Standardowo już, załadunek zabezpieczyliśmy w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, a w pakiecie dorzuciliśmy ubezpieczenie transportowe.

Eksport do Vadso – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Vadso? Mnóstwo materiałów budowlanych i wykończeniowych, m.in. płytę gipsową, płyty OSB, panele podłogowe, wełna skalna, farby do wnętrz, podkład podłogowy, a także listwy przypodłogowe.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.