deski elewacyjne cedral - Deski włóknocementowe na elewację - czy warto je kupić?

Deski włóknocementowe na elewację – czy warto je kupić?

Elewacja jest wizytówką każdego domu. Może zdobić całe otoczenie wokół budynku lub wybitnie je szpecić. Wiele zależy nawet nie od samego gustu właściciela domu, a od tego, czy potrafi zadbać o własną elewację. Ważnym działaniem wspomagającym estetykę jest bieżąca konserwacja oraz czyszczenie fasady. Istnieją jednak rozwiązania, które znacząco ułatwiają codzienne życie, pozwalając dbać o estetykę codziennego otoczenia. Należą do nich deski włóknocementowe na elewację, które są bardzo proste w konserwacji i czyszczeniu. Czy warto w nie zainwestować?

Deska elewacyjna na domu, czyli na co zwrócić uwagę

Warto mieć jednak na względzie pewien fakt. Mówiąc o desce elewacyjnej na domu, nie zawsze mówimy o deskach włóknocementowych. W ramach definicji deski elewacyjnej wchodzą bowiem zarówno produkty wykonane z naturalne drewna, jak i deski wykonane z materiałów, które to drewno mają imitować. Które z tych rozwiązań jest lepsze?

Deska elewacyjna z drewna

Nie ma co ukrywać – drewno ma swoje niepowtarzalne piękno i jako materiał budowlany jest używany od wieków. Przy odpowiedniej konserwacji, z biegiem czasu pokazują się coraz piękniejsze słoje, mieniąc się w całej swej okazałości i upiększając przestrzeń wokół domu. Nie jest to jednak rozwiązanie całkowicie pozbawione wad. Największą z nich jest wspomniana właśnie konserwacja. Co jakiś czas taką elewację drewnianą należy zaimpregnować lub zaolejować, aby zabezpieczyć ją przez działaniami czynników zewnętrznych. Przy tylko niewielkim zaniedbaniu, drewniana elewacja zaczyna pokrywać się zielenią i innymi zabrudzeniami, co przysparza dodatkowej pracy związaną z utrzymaniem desek w czystości.

Deski elewacyjne z włóknocementu

Alternatywnym rozwiązaniem są deski włóknocementowe na elewację, które są niezwykle odporne na zabrudzenia. Nawet jeśli już ulegną zanieczyszczeniu, ich mycie jest niezwykle proste – wystarczy zwykła myjka wysokociśnieniowa. Nie ma potrzeby używania żadnych detergentów. Dodatkową korzyścią jest fakt, że deski elewacyjne z włóknocementu nie wymagają okresowej konserwacji, co jest sporą oszczędnością czasu. Zwłaszcza gdy mieszkasz w domu, którego fasada liczy dobre kilka metrów kwadratowych. Do największej wady tych materiałów należy zaliczyć fakt, że chociaż doskonale imitują fakturę drewna, to drewnem nie są i nigdy nie będą. Uważny obserwator zauważy, że nie jest to elewacja wykonana z naturalnego surowca.


Eksportujemy materiały budowlane do Norwegii


Jak wygląda włóknocementowa deska elewacyjna na domu?

Pytanie nadrzędne brzmi – jak wygląda deska elewacyjna na domu, która wykonana została z włóknocementu? Mamy takie realizacje w naszym portfolio. Poniżej załączamy efekty domu, którego fasada została w całości wykonana z desek elewacyjnych CEDRAL.

1
2
3
4
5
www11 - Deski włóknocementowe na elewację - czy warto je kupić?
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Jak możemy pomóc?

Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, który kupisz u nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie wynegocjować dobre warunki, co jest możliwe dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami. Dodatkowo zapewniamy kompleksowe wsparcie w eksporcie do Norwegii, Islandii, Szwajcarii i wszystkich innych krajów na świecie. Zapewniamy bezpłatne magazynowanie, ubezpieczenie transportowe zaś dajemy w cenie transportu. Skontaktuj się z nami!

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Deski włóknocementowe na elewację - czy warto je kupić?

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.