Kolejny marcowy transport do Islandii wysłany. Już niebawem do naszych Klientów dotrze całkiem sporo materiałów budowlanych, wykończeniowych i sprzętu AGD. W standardzie zapewniamy ubezpieczenie transportowe, a także pełne bezpieczeństwo załadunku.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reykjaviku? Meble kuchenne na wymiar, blaty z konglomeratu, armaturę łazienkową, panele podłogowe, meble łazienkowe oraz sprzęt AGD.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.