Dachówki to jeden z najgorętszych towarów. Co roku wysyłamy ich niezliczone ilości i to do różnych krajów na całym świecie. Ciekawostką jest fakt, że takie produkty wysyłamy też i do polskich Klientów. Tak było w tym przypadku – realizacja miała miejsce w Połchowie. To zamówienie jest kolejnym dowodem na to, jak atrakcyjne warunki handlowe jesteśmy w stanie wynegocjować z naszymi dostawcami.

Sprzedaż dachówki ceramicznej

Na zdjęciu zobaczysz wykonanie dachu z naszymi produktami. W tym przypadku jest to dachówka ceramiczna Titania czarna glazura. Tak na marginesie, jest to najchętniej zamawiany produkt przez osoby, które na co dzień mieszkają w Norwegii.

Podczas załadunku towaru przestrzegamy starannie wypracowanych procedur bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego dorzucamy ubezpieczenie transportowe. Tak, abyś miał pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie w jednym kawałku i to niezależnie od warunków pogodowych. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Eksport dachówki z Polski

Zapewniamy sprzedaż i eksport dachówki z Polski. Co więcej, wyręczymy Cię też we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.