Dachówki to jeden z najgorętszych towarów. Co roku wysyłamy ich niezliczone ilości i to do różnych krajów na całym świecie. Ciekawostką jest fakt, że takie produkty wysyłamy też i do polskich Klientów. Tak było w tym przypadku – realizacja miała miejsce w Połchowie. To zamówienie jest kolejnym dowodem na to, jak atrakcyjne warunki handlowe jesteśmy w stanie wynegocjować z naszymi dostawcami.

Sprzedaż dachówki ceramicznej

Na zdjęciu zobaczysz wykonanie dachu z naszymi produktami. W tym przypadku jest to dachówka ceramiczna Titania czarna glazura. Tak na marginesie, jest to najchętniej zamawiany produkt przez osoby, które na co dzień mieszkają w Norwegii.

Podczas załadunku towaru przestrzegamy starannie wypracowanych procedur bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego dorzucamy ubezpieczenie transportowe. Tak, abyś miał pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie w jednym kawałku i to niezależnie od warunków pogodowych. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Eksport dachówki z Polski

Zapewniamy sprzedaż i eksport dachówki z Polski. Co więcej, wyręczymy Cię też we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Islandii i Norwegii

Jesteśmy eksporterem materiałów budowlanych, mebli na zamówienie, materiałów wykończeniowych i wszystkich innych produktów, których będzie potrzebować w trakcie budowy lub remontu. Na stałe wysyłamy produkty do Norwegii, Islandii, Szwajcarii, a także na Wyspy Kanaryjskie. Realizowaliśmy już eksport do innych krajów, nawet tak egzotycznych, jak Panama. Nasz świat nie ma granic i skutecznie je znosimy, wysyłając polskie materiały budowlane do wszystkich państwa na świecie.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny