t3 - Realizacja dachu z dachówkami od SkandPol Eksport

Dachówki to jeden z najgorętszych towarów. Co roku wysyłamy ich niezliczone ilości i to do różnych krajów na całym świecie. Ciekawostką jest fakt, że takie produkty wysyłamy też i do polskich Klientów. Tak było w tym przypadku – realizacja miała miejsce w Połchowie. To zamówienie jest kolejnym dowodem na to, jak atrakcyjne warunki handlowe jesteśmy w stanie wynegocjować z naszymi dostawcami.

Sprzedaż dachówki ceramicznej

Na zdjęciu zobaczysz wykonanie dachu z naszymi produktami. W tym przypadku jest to dachówka ceramiczna Titania czarna glazura. Tak na marginesie, jest to najchętniej zamawiany produkt przez osoby, które na co dzień mieszkają w Norwegii.

Podczas załadunku towaru przestrzegamy starannie wypracowanych procedur bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego dorzucamy ubezpieczenie transportowe. Tak, abyś miał pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie w jednym kawałku i to niezależnie od warunków pogodowych. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Eksport dachówki z Polski

Zapewniamy sprzedaż i eksport dachówki z Polski. Co więcej, wyręczymy Cię też we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

1
2
3
4
5
www11 - Realizacja dachu z dachówkami od SkandPol Eksport
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Islandii i Norwegii

Jesteśmy eksporterem materiałów budowlanych, mebli na zamówienie, materiałów wykończeniowych i wszystkich innych produktów, których będzie potrzebować w trakcie budowy lub remontu. Na stałe wysyłamy produkty do Norwegii, Islandii, Szwajcarii, a także na Wyspy Kanaryjskie. Realizowaliśmy już eksport do innych krajów, nawet tak egzotycznych, jak Panama. Nasz świat nie ma granic i skutecznie je znosimy, wysyłając polskie materiały budowlane do wszystkich państwa na świecie.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Realizacja dachu z dachówkami od SkandPol Eksport

Kontakt

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt mebli?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.


Nie masz projektu?

Nie szkodzi, możemy go wspólnie opracować. Daj nam znać, czy mamy się tym zająć.