Marzec był niezwykle pracowity. Na koniec tego miesiąc załadowaliśmy i wysłaliśmy dwa transporty. Jeden do Kopasker, drugi do Isafjordur. Standardowo już zadbaliśmy o wszystkie kwestie bezpieczeństwa. Nam też zależy, aby zamówienie dotarło w całości.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? A to zależy, dokąd. Do Isafjordur wysłaliśmy pustaki, blachę trapezową, drewno budowlane, meble tapicerowane, welnę rockwool, okna i drzwi PVC, bramy segmentowe Wiśniowski oraz panele podłogowe.

Z kolei do Kopasker transport obejmował m.in. meble kuchenne wg naszego projektu, sprzęt AGD oraz okna i drzwi PVC.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.