Ostatni załadunek przed Świętami. Cel? Reydarfjordur – urokliwa miejscowość w Islandii. Standardowo już dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie artykuły zabezpieczyć przed dalszą podróżą. Już niebawem dotrą do zadowolonych Klientów!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reydarfjordur? Całkiem sporo! Przyczepki samochodowe, odśnieżarki, sofę skórzaną, armatura łazienkowa, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne i wiele, wiele innych.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.