Duży transport do największego miasta w Islandii, a zarazem jej stolicy. Rzecz jasna chodzi o Reykjavik. Bezpieczny załadunek i ubezpieczenie transportowe daliśmy w pakiecie z profesjonalną obsługą i rzeczowym doradztwem.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reykjaviku? Mnóstwo, a nawet jeszcze więcej niż mnóstwo, w tym m.in.: autolawety, regał paletowy, sofy, stoliki, krzesła i fotele, bardzo dużo prezentów różnego rodzaju (zabawki itp.), kabiny prysznicowe, armatura łazienkowa, samochody elektryczne dla dzieci, okna dachowe, elektronarzędzia, sprzęt AGD, panele podłowe, płytki ceramiczne… Można wymieniać w nieskończoność.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.