Meldujemy wykonanie zadanie. Zamówienie do Reydarfjordur zapakowane, załadowane i bezpiecznie opuściło Polskę. Niebawem dotrze do naszych Klientów na Islandii. Mamy nadzieję, że już wkrótce zadowolonych Klientów.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reydarfjordur? Całkiem sporo! Chociażby okna PVC, przyczepki samochodowe, sprzęt RTV i AGD, sprzęt Hecht oraz znacznie więcej innych rzeczy. Już wkrótce znajdą się u szczęśliwych odbiorców w Islandii.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.