Dzień jak co dzień, czyli transport do Reydarfjordur. Często wysyłamy tam materiały budowlane, wykończeniowe i inne towary z Polski. Po to, abyście mogli korzystać z atrakcyjnych cen. Uwielbiamy Was wspierać.

Eksport do Reydarfjordur – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reydarfjordur? Drzwi i okna PVC, drzwi wewnętrzne, narzędzia, meble tapicerowane, meble twarde, artykuły wyposażenia wnętrz, materiały wykończeniowe, płytki ceramiczne, panele podłogowe, kabiny prysznicowe, chemia budowlana, zabawki dla dzieci, odśnierżarki, blacha falista z obróbkami, a także parapety PVC.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.