Czy to wichura, czy to deszcz – zrobimy wszystko, aby mimo przeciwnościom pogodowym wysłać transport. Nic nas nie powstrzyma. Tak było tym razem. Podczas załadunku zamówienia do Larvik (Norwegia) pogoda wyjątkowo nie sprzyjała. Dbając o bezpieczeństwo, towary zabezpieczyliśmy z myślą zarówno o transporcie, jak i o deszczu.

Eksport do Larvik – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Larvik? Dachówki ceramiczne, płyty OSB, płyty Steico, kleje, tynki, deski fasadowe oraz panele podłogowe.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.