Początek października to początek nowych wyzwań. Tym razem transport wysłaliśmy do Reykjaviku, czyli stolicy najdalej wysuniętego na Północ kraju w Europie – Islandii. Standardowo już cały załadunek odbył się w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ubezpieczenie transportowe zaś dorzuciliśmy w pakiecie.

Eksport do Reykjaviku – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Reykjaviku? Bardzo dużo, w tym odśnieżarki spalinowe, płytki ceramiczne, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, meble i artykuły wyposażenia wnętrz, meble tapicerowane, sprzęt AGD, quady elektryczne, przyczepy towarowe, a także okna i drzwi PCV.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.