Potrzebujesz mebli na zamówienie? Znajdziesz je u nas. Co więcej, do zamówienia zawsze dajemy projekt całkowicie gratis. Tak było też i w przypadku tej gustownej, niebieskiej kuchni. Realizacja tak na przekór, w Polsce. A konkretnie – w Gdyni.

Projekt + wykonanie + transport

Co konkretnie zrobiliśmy w tym przypadku? Wszystko. Dosłownie. Zrobiliśmy projekt, który potem zrealizowaliśmy i wysłaliśmy do miejsca docelowego. Efekt? Sam zobacz na zdjęciach tam nieco niżej 🙂

Kuchnia na zamówienie? Jasna sprawa, pomożemy i w tym aspekcie! Zapewniamy bezpłatny projekt. Dokładamy go oczywiście do zamówienia. Do tego podczas załadunku towaru przestrzegamy starannie wypracowanych procedur bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego dorzucamy ubezpieczenie transportowe. Tak, abyś miał pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie w jednym kawałku i to niezależnie od warunków pogodowych. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Kuchnia na zamówienie – taka, jaką chcesz!

Kuchnia na zamówienie po prostu musi być idealna. Doskonale o tym wiemy i taki idealny projekt chcemy Ci dostarczyć. ALE! Co więcej, wyręczymy Cię też we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Islandii i Norwegii

Jesteśmy eksporterem materiałów budowlanych, mebli na zamówienie, materiałów wykończeniowych i wszystkich innych produktów, których będzie potrzebować w trakcie budowy lub remontu. Na stałe wysyłamy produkty do Norwegii, Islandii, Szwajcarii, a także na Wyspy Kanaryjskie. Realizowaliśmy już eksport do innych krajów, nawet tak egzotycznych, jak Panama. Nasz świat nie ma granic i skutecznie je znosimy, wysyłając polskie materiały budowlane do wszystkich państwa na świecie.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny