Co by się nie działo, my uwijamy się jak możemy, aby wysłać do Was zamówienia. Tym razem załadowaliśmy materiały budowlane i wykończeniowe, które już wkrótce dotrą do Rjukan. Jest to wprawdzie niewielka miejscowość, ale za to o znaczeniu historycznym – ostatecznie to tutaj rozegrała się tzw. „bitwa o ciężką wodę”.

Eksport do Rjukan – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Eksport do Rjukan zawierał m.in. wełnę skalną Rockwool, chemię budowlaną, okna i wiele innych produktów. Całe zamówienie bezpiecznie zapakowaliśmy i czule pożegnaliśmy, wyprawiając w szeroki świat.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.