• Materiały budowlane

    Wszystko, czego potrzebujesz do budowy domu.

  • Materiały wykończeniowe

    Nasza oferta wykończy Twój dom, a nie Ciebie.

  • Meble na wymiar

    Projektujemy i produkujemy meble pod konkretny wymiar. Łazienki, garderoby, kuchnie… Wszystkie pomieszczenia!

Organizujemy transport oraz wszelkie procedury celne

zamawiaj materiały budowlane i spokojnie czekaj na dostawę. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

Zapewniamy ubezpieczenie transportowe

dzięki temu wiesz, że Twoje zamówienie zmierza do Ciebie w pełni bezpieczne.

Zapewniamy darmowe magazynowanie

na czas kompletowania zamówienia. Nie zapłacisz ani złotówki niezależnie, jak długo nam to zajmie.

Co u nas zamówisz?

Materiały budowlane

Dostarczymy Ci wszystko, czego będziesz potrzebować do budowy domu. Potrzebujesz bloczków fundamentowych, pokrycia dachowego, chemii budowlanej, a może czegoś na elewację? To wszystko znajdziesz w naszej ofercie! Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, co jest gwarancją wysokiej jakości i bardzo atrakcyjnych cen.

Materiały wykończeniowe

Już wybudowałeś swój dom i szukasz produktów do jego wykończenia? Nie ma problemu! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiałów wykończeniowych od renomowanych producentów. Zapewniamy przy tym profesjonalne doradztwo, kompleksowe wsparcie w eksporcie, a także wyręczenie ze wszystkim formalności celnych. Skontaktuj się z nami, z chęcią Ci opowiemy, jak to wszystko wygląda i dlaczego warto z nami współpracować.

Meble na wymiar

Planujesz wreszcie się urządzić? Jestem w bardzo dobrym miejscu! Projektujemy wyjątkowe meble na wymiar. Do każdego typu pomieszczeń. Kuchnia? Garderoba? Łazienka? Sypialnia? Masz to jak w banku!

Każdy projekt zlecimy do produkcji a gotowy wyślemy do Ciebie. W dowolne miejsce na świecie. Twoja rola? Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, podeślij inspiracje i… czekaj na odbiór wymarzonych mebli.

Buduj ekologicznie i korzystaj z eko materiałów budowlanych.

Zaufaj nam

8

lat doświadczenia

13

obsługiwanych krajów

400

transportów rocznie

SkandPol Eksport – 8 lat doświadczenia w handlu i eksporcie

Już od ponad 8 lat SkandPol Eksport zajmuje się kompleksową sprzedażą produktów w Polsce i eksportem materiałów budowlanych za granicę. Z towarem docieramy do wielu miejsc w Europie, jednak celem większości naszych dostaw są Kraje Nordyckie (bardzo często organizujemy eksport do Norwegii oraz Islandii). W handlu cenimy sobie profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy i dostarczamy bardzo zróżnicowane produkty, od materiałów konstrukcyjnych takich jak stal zbrojeniowa czy drewno konstrukcyjne, przez kompletne pokrycia dachowe, zróżnicowane systemy fasadowe, izolację aż po materiały wykończeniowe. W naszej stałej ofercie znajdują się okna skandynawskieokna dachowe Velux, wełna skalna Rockwool, dachówka ceramiczna i betonowa, blachodachówka, płyty GK kartonowo-gipsowe, płyty OSB, płytki, armaturę łazienkową, meble itd. SkandPol Eksport ceni sobie wygodę klientów, dla których wyspecjalizował się w sprzedaży materiałów budowlanych, a eksport do Norwegii, Islandii oraz innych krajów Europy uprościł do minimum.

Dzięki doskonałej znajomości procedur celnych obowiązujących podczas eksportu możemy sprawnie zrealizować każde Państwa zlecenie związane z dostarczeniem naszych towarów za granicę. Nasze bogate doświadczenie w organizacji eksportu do Norwegii i Islandii materiałów budowlanych przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich konkurencyjne ceny.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Wiedza o oferowanych produktach i procedurach celnych podczas eksportu

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w naszej branży. Posiadamy szeroką wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów oraz ich zastosowania, a procedury celne towarzyszące eksportowi są nam doskonale znane. Jesteśmy w stałym kontakcie z agencjami celnymi, zarówno w Polsce, jak i w Norwegii. Zawsze możecie Państwo liczyć na naszą fachową pomoc. Służymy wsparciem na przykład w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości związanych z eksportem do Norwegii.

Mamy na swoim koncie niezliczoną ilość zrealizowanych eksportów do Norwegii, w której widzimy bardzo duże zapotrzebowanie na materiały budowlane z Polski. Stale obsługujemy eksport wełny mineralnej i chemii budowlanej. Naszą specjalnością jest jednak organizacja skomplikowanych transportów całopojazdowych, zawierających materiały potrzebne do budowy czy rozbudowy oraz kompleksowego wykończenia  domu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że taka inwestycja wiąże się z ogromnymi kosztami, nakładem pracy oraz dużym stresem inwestora. Dlatego też zawsze pomagamy dobrać takie rozwiązania, które w idealny sposób będą odpowiadać wymaganiom klienta. Z troską o niego staramy się, żeby eksport materiałów budowlanych czy eksport materiałów wykończeniowych był łatwy i przyjemny.

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą sprzedaży okien PCV? A może jednak interesują Cię okna skandynawskie? Napisz lub zadzwoń, a resztą już my się zajmiemy.

Zapraszamy również do zakładki „Realizacje”, gdzie znajdują się zdjęcia produktów, które dostarczaliśmy, zdjęcia z załadunków czy projekty, które między innymi dzięki nam zostały zrealizowane.