Okna PCV oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Sprzedaż i eksport okien skandynawskich

W ofercie posiadamy okna PCV, aluminiowe oraz drewniane. Współpracujemy z cenionymi na rynku polskim producentami. Wszystkie okna (w tym także okna PCV) dostępne są w różnych wariantach otwierania: do wewnątrz, na zewnątrz, nieotwierane (fastkarm), a także uchylno-obrotowe (topsving), które znane są jako okna skandynawskie. Ten ostatni rodzaj okien cieszy się dużą popularnością w Norwegii oraz Islandii. Uwagę zwraca też ich elegancki wygląd – okna skandynawskie wykonane są z najwyższej jakości drewna odpornego na zmienne warunki pogodowe. Okna skandynawskie świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

W ramach stolarki otworowej oferujemy również popularne w Norwegii i Islandii drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne typu HS.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż i eksport okien skandynawskich oraz drzwi m.in. takich producentów jak PortaDRE czy KMT, ale podejmujemy się też bardziej skomplikowanych i wymagających zleceń obejmujących np. drzwi i okna historyczne, odtworzone na podstawie dostarczonych oryginalnych. Jeśli chodzi o eksport drzwi wewnętrznych, to możemy zaproponować drzwi wewnątrzlokalowe, drzwi wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne (drewniane i stalowe, również przeciwpożarowe), drzwi techniczne i drzwi do pomieszczeń gospodarczych.

Poza eksportem drzwi wewnętrznych i okien skandynawskich wysyłamy za granice również inne produkty takie jak stal zbrojeniowa.