Eksport okien

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i to niezależnie od ich skali. Zapewniamy całościowe zaopatrzenie zarówno na budowę pojedynczych domków jednorodzinnych, jak i dużych galerii handlowych. Nie uznajemy żadnych granic, jesteśmy w stanie zapewnić eksport do każdego miejsca na świecie.

Sprzedaż i eksport okien

W ofercie posiadamy też okna PCV, aluminiowe oraz drewniane. Współpracujemy z cenionymi na rynku polskim producentami. Wszystkie okna (w tym także okna PCV) dostępne są w różnych wariantach otwierania: do wewnątrz, na zewnątrz, nieotwierane (fastkarm), a także uchylno-obrotowe (topsving), które znane są jako okna skandynawskie.

Okna skandynawskie

Okna skandynawskie cieszą się ogromną popularnością w Norwegii oraz Islandii. Uwagę zwraca ich elegancki wygląd, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości drewna odpornego na zmienne warunki pogodowe. Okna skandynawskie świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jednocześnie ze względu na swoją konstrukcję chronią przed wiatrem, ponieważ ich konstrukcja sprawia, że przy mocnych podmuchach skrzydło okienne wciskane jest we framugę i nie tworzą się przy tym szczeliny powodujące “mostki termiczne”.

Okna na zamówienie

Prowadzimy nie tylko sprzedaż i eksport okien skandynawskich, podejmujemy się przy tym bardziej skomplikowanych i wymagających zleceń okna historyczne, odtworzone na podstawie dostarczonych oryginalnych.

Zamów bezpłatną wycenę

Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.


logo skandpol 1 - Okna standardowe