Okna PCV, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i inne ich modele

Stolarka okienna i drzwiowa

W ofercie posiadamy okna PCV, aluminiowe oraz drewniane. Współpracujemy z cenionymi na rynku polskim producentami. Wszystkie okna (w tym także okna PCV) dostępne są w różnych wariantach otwierania: do wewnątrz, na zewnątrz, nieotwierane (fastkarm), a także uchylno-obrotowe (topsving),które znane są jako okna skandynawskie. W ramach stolarki otworowej oferujemy również popularne w Norwegii, drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne typu HS.

Dostarczamy nie tylko okna skandynawskie i drzwi m. in. takich producentów jak Porta czy DRE, ale podejmujemy się też bardziej skomplikowanych i wymagających zleceń, jak choćby drzwi i okna historyczne, odtworzone na podstawie dostarczonych oryginalnych. Jeśli chodzi o eksport drzwi wewnętrznych, to możemy zaproponować drzwi wewnątrzlokalowe, drzwi wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne (drewniane i stalowe, również przeciwpożarowe), drzwi techniczne i drzwi do pomieszczeń gospodarczych.

W naszym asortymencie materiałów budowlanych z Polski znajdują się między innymi produkty firmy Forbuild (dawny Betomax), która jest jednym z naszych partnerów. Dzięki Forbuild mogliśmy wzbogacić naszą ofertę o profesjonalne akcesoria do prac żelbetowych, takie jak dystanse plastikowe i betonowe pod zbrojenie, stal zbrojeniową, zbrojenie odginane BINDAX, zbrojenie skręcane, drut wiąząłkowy czy szeroki wybór systemów uszczelniających i chemii do betonu. Dzięki długotrwałej współpracy z Forbuild nabyliśmy dużą wiedzę na temat technologii wykonania prac żelbetowych oraz oferowanych produktów. Jesteś zainteresowany eksportemchemii budowlanej ?