Ostatni kontener do Islandii… w czerwcu. Na pewno jeszcze tam coś wyślemy. Tym razem zamówienie popłynęło do klienta z Selfoss. Urokliwej miejscowości nad rzeką Ölfusá. Jak zwykle zapewniliśmy bezpieczny załadunek, ubezpieczenie transportowe i daliśmy gwarancję, że towar w całości dopłynie do miejsca docelowego.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. drzwi rewersyjne Interdoor, grzejniki na zamówienie, blaty z konglomeratu Silestone, parkiet Finish Jodła, a także deskę tarasową.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.