Ponownie Islandia, ponownie Isafjordur. Jest urokliwe miasto, położone w zachodnio-północnej Islandii. Znajdują się tam przepiękne fiordy z widokiem na morze. Ze swojej strony zadbaliśmy o pełne bezpieczeństwo załadunku. Jak zawsze załadunek objęty jest ubezpieczeniem transportowym. Dajemy 100% bezpiecznego transportu.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. blachę falistą, trapezową i płaską, drewno i deski konstrukcyjne, przyczepkę samochodową, wełnę mineralną, okna i drzwi PVC, narzędzia, sofę, kanapę, rusztowania, papę dachową, armaturę łazienkową, a także artykuły wyposażenia wnętrz.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.