Kolejny transport do Islandii. Tym razem Reydarfjordur. Kochamy tam wracać! Co do bezpieczeństwa transportu, to wszystko jak zawsze. Zgodnie z procedurami, zgodnie z przyjętymi zasadami bezpieczeństwa. A w pakiecie daliśmy ubezpieczenie transportowe.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. okna i drzwi PCV, kostkę brukową, wełnę, blachę falistą i trapezową, meble twarde, meble tapicerowane, a także artykuły wyposażenia wnętrz.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.