No tam nas jeszcze nie było. A konkretnie to w Talknafjordur na Islandii. Tym razem to tam wysłaliśmy zamówienie, które zapewne dotarło na miejsce. Co do bezpieczeństwa transportu, to wszystko jak zawsze. Zgodnie z procedurami, zgodnie z przyjętymi zasadami bezpieczeństwa. A w pakiecie daliśmy ubezpieczenie transportowe.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. meble na wymiar, drzwi wewnętrzne, chemię budowlaną, sprzęt RTV i AGD, drzwi i okna PCV, panele podłogowe, płyty ze sklejki i drewno konstrukcyjne.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.