Czy można wysłać materiały budowlane i eksportowe do Nowej Zelandii? Można. Najlepszym dowodem niech będzie jeden z naszych ostatnich załadunków. Długa droga, więc i procedury bezpieczeństwa załadunku muszą być na najwyższym poziomie. Tak, aby zamówienie dotarło do Klienta w całości.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Sporo, m.in. meble do kuchni, pralni i spiżarni (według naszego projektu), blaty z konglomeratu kwarcytowego, płytki ceramiczne, panele podłogowe, a także zlewozmywaki i baterie do kuchni.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.