Reykjavik, czyli najbardziej wysunięta na północ stolica świata. Właśnie tam wysłaliśmy kolejny nasz transport. Jak to mamy w zwyczaju, zadbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie załadunku i zabezpieczenia towarów. Dlatego mamy pewność, że już wkrótce zamówienie w całości dotrze do Klienta.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Sporo, m.in. drewno konstrukcyjne, płyty warstwowe ścienne i dachowe, zetowniki otworowane, opony rolnicze, bramy garażowe, drzwi wewnętrzne, panele winylowe, a także płyty cementowe.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.