Kopavogur na stałe wpisał się na liście miejsc, do których seryjnie wysyłamy transporty. Jak to mamy w zwyczaju – każdy załadunek odbywa się w ściśle określonych warunkach i z zachowaniem najwyższym standardów bezpieczeństwa. Wszystko po to, abyś swój towar otrzymał w całości i w obiecanym czasie.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Sporo, m.in. sauny ogrodowe, armaturę łazienkową Rea i Omnires, kominek wraz z kompletnym kominem nierdzewnym, płytki ceramiczne, płyty OSB, a także laminowane panele.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.