Śruby, wkręty i mocowania

Sprawdzone rozwiązania

Oferta sprzedaży materiałów budowlanych nie może być kompletna bez elementów mocujących, takich jak wkręty, gwoździe, kotwy czy śruby. Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy z Marcopol wzbogaciliśmy swój asortyment o wiele przydatnych rozwiązań z techniki zamocowań, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży materiałów budowlanych, w tym także doskonałych jakościowo produktów Marcopol.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Buduj z niemiecką precyzją

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Jednym z nich jest uznany światowy producent SPAX. Korzystając z ich akcesoriów montażowych, masz gwarancję trwałości mierzonej w latach.

Co znajdziesz w ofercie SPAX?

  • wkręty uniwersalne

  • wkręty do drewna

  • wkręty do zadań specjalnych

  • wkręty nierdzewne

  • wkręty do okien

  • i wiele niezbędnych akcesoriów

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny