Eksport wyposażenia kuchni

Renomowani producenci

Sprawna, funkcjonalna i wygodna w użyciu łazienka – brzmi jak marzenie, prawda? Korzystając z naszej oferty, możesz to marzenie w prosty sposób zrealizować. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, których marki są znane i cenione przez użytkowników. Dlatego naszymi Partnerami są Deante, Franke, a także Blanco.

Kompleksowe wsparcie w eksporcie

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również gwarantujemy kompleksowe wsparcie w eksporcie. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zamówienie przekroczy granicę bez żadnych problemów. Współpracujemy również wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, co w połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo załadunku oraz gwarancję ubezpieczenia transportowego daje Ci pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie na czas i we wskazane miejsce.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble kuchenne pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonej kuchni? Z chęcią ją dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Zapewniamy meble pod wymiar + projekt gratis

Urządź się z Deante

Szukasz rozwiązań do kuchni wysokiej jakości? Z czystym sumieniem możemy polecić ofertę Deante. Ich produkty wyróżniają się wysoką dbałością o detale, zaś użyte materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie. Wkomponowanie ich w przestrzeń dowolnej kuchni sprawi, że stanie się to miejsce wyjątkowe, a gotowanie stanie się czystą przyjemnością.

Szeroki wybór

Wśród dostępnych produktów znajdziesz zarówno zlewozmywaki, jak i bardzo szeroki wybór baterii do kuchni. W ofercie znajdziesz również, a także wszystkie niezbędne akcesoria. Z Deante urządzisz się jak chcesz, zaś decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen, profesjonalnego doradztwa oraz kompleksowego wsparcia w eksporcie armatury za granicę. Zachęcamy do kontaktu – wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport wyposażenia kuchni za granicę

Budujesz swój wymarzony dom za granicą? Skorzystaj z oferty polskich dostawców i oszczędź nawet kilkadziesiąt procent na budowie! Wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z nami, aby cieszyć się z wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo wyręczamy Cię ze wszystkich formalności eksportowych. Skontaktuj się z nami, wybierz produkty i czekaj, aż Ci je przywieziemy. Nie da się prościej.

Transport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Inspiracje kuchenne Deante

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny