Eksport wyposażenia kuchni

Renomowani producenci

Sprawna, funkcjonalna i wygodna w użyciu łazienka – brzmi jak marzenie, prawda? Korzystając z naszej oferty, możesz to marzenie w prosty sposób zrealizować. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, których marki są znane i cenione przez użytkowników. Dlatego naszymi Partnerami są Deante, Franke, a także Blanco.

Kompleksowe wsparcie w eksporcie

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również gwarantujemy kompleksowe wsparcie w eksporcie. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zamówienie przekroczy granicę bez żadnych problemów. Współpracujemy również wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, co w połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo załadunku oraz gwarancję ubezpieczenia transportowego daje Ci pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie na czas i we wskazane miejsce.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble kuchenne pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonej kuchni? Z chęcią ją dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.