Eksport uchwytów i systemów

Renomowani dostawcy

Jakość mebli to nie tylko solidna obudowa, ale przede wszystkim wysokiej klasy uchwyty i systemy przesuwne. Są to najbardziej podatne na uszkodzenia elementy mebli, dlatego idziemy na żadne kompromisy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak Zobal, Blum czy Gamet. Tylko to gwarantuje wieloletnią satysfakcję, a przede wszystkim wysoki komfort korzystania z mebli.

Szeroki wybór produktów

Jakość rozumiemy nie tylko poprzez wytrzymałość produktów, ale również walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia wymarzonych mebli – uchwyty, okucia, systemy przesuwne, systemy jezdne, nóżki do mebli, systemy bezuchwytowe, a także szereg innych akcesoriów, bez których dobre meble nie mogą powstać. Dodatkowo zapewnimy kompleksowe wsparcie eksportowe, wyręczając się ze wszelkich formalności. Po prostu – składasz zamówienie i czekasz, aż Ci je dostarczymy. Proste, prawda?

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonych mebli? Z chęcią je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!