Eksport uchwytów i systemów

Renomowani dostawcy

Jakość mebli to nie tylko solidna obudowa, ale przede wszystkim wysokiej klasy uchwyty i systemy przesuwne. Są to najbardziej podatne na uszkodzenia elementy mebli, dlatego idziemy na żadne kompromisy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak Zobal, Blum czy Gamet. Tylko to gwarantuje wieloletnią satysfakcję, a przede wszystkim wysoki komfort korzystania z mebli.

Szeroki wybór produktów

Jakość rozumiemy nie tylko poprzez wytrzymałość produktów, ale również walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia wymarzonych mebli – uchwyty, okucia, systemy przesuwne, systemy jezdne, nóżki do mebli, systemy bezuchwytowe, a także szereg innych akcesoriów, bez których dobre meble nie mogą powstać. Dodatkowo zapewnimy kompleksowe wsparcie eksportowe, wyręczając się ze wszelkich formalności. Po prostu – składasz zamówienie i czekasz, aż Ci je dostarczymy. Proste, prawda?

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonych mebli? Z chęcią je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!

Zapewniamy meble pod wymiar + projekt gratis

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport akcesoriów meblowych z Polski

Budujesz własny dom i chcesz, aby wszystko w nim działało sprawnie oraz służyło przez wiele lat. Doskonale Cię rozumiemy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko najwyższej jakości produkty, ale przede wszystkim kupisz je w bardzo przystępnej cenie. W pakiecie otrzymasz od nas profesjonalne doradztwo, a także kompleksowe wsparcie w eksporcie. Załatwimy rzetelnego przewoźnika, bezpiecznie załadujemy, miło pożegnamy i wyręczymy we wszystkich formalnościach eksportowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz nam o swoich potrzebach.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny