Tym razem Norwegia. A tak konkretnie, to jej południowe rubieże. Czyli miejscowość Kløfta. Już wkrótce całkiem sporo materiałów budowlanych i wykończeniowych dotrze do miejsca docelowego. Jak zwykle w pakiecie daliśmy ubezpieczenie transportowe, cały zaś załadunek odbył się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, bo m.in. kuchnię na wymiar, sprzęt AGD, blaty z konglomeratu, płytki ceramiczne, płyty OSB, chemię budowlaną Weber, ogrodzenia posesyjne, a także drewniane okna skandynawskie.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.