Norwegia, meble na zamówienie i wyposażenie wnętrza domu. Co to wszystko ma wspólnego? To, że wypłynęło w jednym kontenerze i już wkrótce dotrze do naszego klienta w Larvik. Jak zwykle zadbaliśmy o bezpieczeństwo załadunku. Do tego wszystkiego daliśmy w pakiecie ubezpieczenie transportowe. Tak na wszelki wypadek.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Meble na zamówienie, sprzęt AGD, a także wewnętrzne drzwi. Czyli najważniejsze elementy pięknego wnętrza każdego domu.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.