Szwajcaria. Tak, tam również wysyłamy transporty. Tym razem są to transporty lądowe. Chociaż inny rodzaj dostarczenia produktów na miejsce, to takie same procedury bezpieczeństwa. Towar musi dojechać w całości. Dokładnie to zapewniamy.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, bo m.in. wełnę mineralną, płyty gipsowe, profile do suchej zabudowy, wkręty, a także gładzie i szpachle marki Semin.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.