Islandia… Ileż to już razy wysłaliśmy tam transport pełen marzeń. Tym razem w kontenerze znalazły się m.in. kegi do piwa. Co oznacza, że Islandczycy również lubią i potrafią się bawić. W pakiecie do produktów daliśmy pełne wsparcie eksportowe, profesjonalne doradztwo techniczne i… mnóstwo serdeczności.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Tym razem w kontenerze znalazły się m.in. meble, kostka brukowa kegi do piwa, drzwi wewnętrzne, okna PVC, chemia budowlana, brykiet drzewno-torfowy, armatura łazienkowa i wełna rockwool.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.