Islandia, Isafjordur i konteren załadowany do pełna. Tak wyglądał nasz kolejny transport do tej wyspy z niesamowitymi krajobrazami. Zmieściło się sporo i żeby zapewnić, że zamówienie dotrze w całości, ubezpieczenie transportowe daliśmy w cenie. Jak zawsze!

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Naprawdę sporo m.in. płyty OSB, wełnę fasadową Rockwool, płyty gipsowe SINIAT, przyczepki FARO, drzwi wewnętrzne, fotele bujane, rusztowanie aluminiowe Krause, drewno konstrukcyjne, sofę, kostkę brukową, kosiarki NAC, wylewki samopoziomujące Weber, panele podłogowe i płytki ceramiczne. Czyli wszystko, do budowy i wykończenia domu!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.