Kwiecień plecień, bo przeplata. Raz Norwegia, raz Islandia. Tym razem transport popłynął do Reykjaviku. Jak zwykle, zadbaliśmy o bezpieczny załadunek. W pakiecie do transportu dorzuciliśmy jeszcze ubezpieczenie transportowe. Tak na wszelki wypadek.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. przyczepki, meble hotelowe, armaturę łazienkową, domki ogrodowe, ogrody zimowe, sprzęt AGD, a także zabawki dla dzieci.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.