Kwiecień plecień, bo przeplata – coś do Norwegii, coś do Islandii lata. Tym razem zamówienie wysłaliśmy do tego drugiego kraju. W kontenerze znalazły się m.in. meble na zamówienie do całego domu! Tak dużej realizacji mebli, które sami zaprojektowaliśmy, to jeszcze nie robiliśmy.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Poza meblami na zamówienie do całego domu, na kontenerze znalazły się m.in. blaty z konglomeratu, sprzęt AGD, armatura łazienkowa, płytki ceramiczne, dębowa deska podłogowa, panele laminowane, sofa, a także fotele.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.