Drugi dzień wiosny to wysyłka zamówienia do Hafnarfjordur – miejscowości w południowo-zachodniej Islandii. Popłynął cały kontener, który załadowaliśmy zgodnie z naszymi standardami załadunku. Oznacza to tyle, że wszystkie produkty na miejsce dotrą w całości i na czas.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, bo m.in. meble na zamówienie, sprzęd AGD, narzędzia, armatura łazienkowa i kuchenna, ogrodzenia panelowe, meble twarde i tapicerowane i wiele innych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.