Jak wygląda elewacja z desek CEDRAL? Pięknie! Niedawno wysłaliśmy transport do Islandii, który zawierał te materiały budowlane. Realizacji inwestycji podjął się wykonawca, z którym współpracujemy. Efektami sami jesteśmy zdumieni – elewacja wygląda bardzo naturalnie, idealnie komponując się z islandzkim naturalnym krajobrazem. Jak to wygląda w praktyce? Możesz się o tym przekonać w galerii poniżej.

Jak wygląda elewacja z desek CEDRAL?

Deska elewacyjna CEDRAL – co to jest?

Deski elewacyjne CEDRAL wykonane są z tworzywa włóknocementowego. Dzięki temu są bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ pył i inne zanieczyszczenia nie przylegają do powierzchni, a jeśli już przylgną – wystarczy umyć ścianę za pomocą zwyłej myjki ciśnieniowej. Takim sposobem szybko pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń z elewacji, dzięki czemu będzie zawsze wyglądała jak nowa!

Naturalne piękno

Struktura desek elewacyjnych CEDRAL doskonale imituje słoje drewna. Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy pomiędzy deskami włóknocementowymi, a tymi wykonanymi z naturalnego surowca. W ofercie posiadamy również deski o gładkiej powierzchni. Dostępne są także dwa typy mocowania – Click Lap Wood („na zakładkę”) oraz Click Wood (do tworzenia całkowicie płaskich powierzchni). Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

Nie wymaga konserwacji

Atutem tych materiałów budowlanych jest nie tylko to, jak pięknie wygląda elewacja z desek CEDRAL. Zaletą jest również ogromny komfort użytkowania. Poza faktem, że taką fasadę w bardzo prosty sposób umyjesz, udogodnieniem jest również to, że nie musisz takich desek w żaden sposób konserwować. Dlatego deski elewacyjne CEDRAL to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie naturalne piękno, ale jednocześnie priorytetem jest komfort i wygoda życia.

Wybierz swój styl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę kolorów oraz struktur desek CEDRAL. Masz możliwość wyboru w sumie z 20 różnych wzorów oraz wariantów kolorystycznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Mieszkaj pięknie, żyj wygodnie, ciesz się życiem – skorzystaj z naszej oferty!

Skontaktuj się z nami

Posiadamy w ofercie znacznie więcej produktów. Kompleksowo zaopatrujemy nawet największe inwestycje w niezbędne artykuły i materiały budowlane. Zajmujemy się również formalnościami celnymi, organizujemy ponadto w pełni  bezpieczny transport do Islandii oraz do Norwegii. Skontaktuj się z nami, abyś mógł budować wygodnie i przede wszystkim znacznie taniej!