Lubimy obserwować, jak rosną inwestycje, na które dostarczyliśmy materiały budowlane. Nie inaczej było w przypadku pewnego budynku w Norwegii, od którego właścicieli otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia. Zamówili od nas wszystkie niezbędne artykuły, dzięki którym powstał nowoczesny i stylowy domek. Konkretnie to eksportowaliśmy do Norwegii:

  • deski drewniane 3D impregnowane ciśnieniowo,
  • rynny kwadratowe,
  • blachę dachową na rąbek,
  • okna PCV Aluplast 4000 w kolorze grafitowym,
  • stalowe drzwi od KMT,
  • wełnę Rockwool Superrock.

To tylko materiały na to, co widać na zdjęciach. Poza nimi dostarczyliśmy jeszcze m.in. materiały wykończeniowe, kominek itp.

Buduj piękne i nowoczesne domy z nami

Efektami tej inwestycji jesteśmy zachwyceni. Powstał nowoczesny i bardzo stylowy dom, który idealnie komponuje się z norweskim krajobrazem. W naszej ofercie znajdziesz materiały budowlane, które pozwolą Ci na zrealizowanie podobnych, a nawet i większych, inwestycji. U nas dostaniesz m.in. deski elewacyjne CEDRAL, chemię budowlaną, meble i schody na zamówienie i wiele więcej!

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny