Specjalizujemy się w eksporcie materiałów budowlanych do Norwegii. Ostatnie załadunki pojechały do czterech pięknych norweskich miast. Zorganizowaliśmy profesjonalny transport do Oslo, Sandnes, Moss i Drammen. Już wkrótce nasi Klienci będą mogli budować swoje domy z wykorzystaniem produktów, w które ich zaopatrzyliśmy.

Transport do Oslo, Sandnes, Moss i Drammen – co wysłaliśmy?

Nasz ostatni załadunek obejmował szereg materiałów budowlanych, które w całości posłużą do budowy domów w Norwegii. Na ciężarówki załadowaliśmy m.in.:

Jak zawsze zadbaliśmy o odpowiednie zabezpieczenie załadunku tak, aby przewożone towary w całości dotarły do odbiorców. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas cenna – dlatego dbamy o to, aby sposób rozmieszczenia materiałów budowlanych w przestrzeni ładunkowej spełniał wszelkie standardy bezpieczeństwa. To kluczowe, jeśli chcemy zyskać pewność bezproblemowego transportu artykułów budowlanych.

Eksport do Norwegii – co możemy Ci dostarczyć?

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie materiały budowlane, jakie mogą być potrzebne przy każdym rodzaju inwestycji. Dostarczamy kompleksowego wyposażenia niezależnie od tego, czy budujesz dom, biurowiec, hotel czy jakikolwiek inny budynek. Co więcej – jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny transport do Oslo, Moss, Drammen, Sandnes oraz każdego innego norweskiego miasta.

Sprawdzeni dostawcy gwarancją satysfakcji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży. Podjęliśmy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy poza wysoką jakością oferują bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki temu masz pewność, że każdy zakup spełni Twoje oczekiwania.

Jest to szczególne cenne z punktu widzenia firm budowlanych, które działają na norweskim rynku. Jako właściciel takiego przedsiębiorstwa będziesz musiał spełnić rygorystyczne norweskie kryteria jakościowe. Decydując się na naszą ofertę otrzymasz nie tylko kompleksowe wsparcie przy eksporcie do Norwegii i wysokiej klasy produkty. Zapewnisz sobie przede wszystkim więcej rekomendacji, a co za tym idzie – więcej zleceń na terenie Norwegii.

Transport do Oslo i innych miast – pełne wsparcie

Doskonale orientujemy się w norweskich przepisach celnych. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnć bezproblemowy transport do Oslo i innych norweskich miast. Wiemy, jak szybko przejść przez procedury graniczne. Dbamy o bezpieczeństwo transportu i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Czego możesz chcieć więcej? Skontaktuj się z nami i dowedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny