Realizujemy zamówienia typowe, mniej typowe i bardzo nietypowe. Chociaż każde jest dla nas wyjątkowe, to ostatni transport do Risør w Norwegii był naprawdę jedyny w swoim rodzaju. 

Meble pod projekt Klienta

Od naszego Klienta z Norwegii otrzymaliśmy projekt, który zakładał realizację mebli pod zamówienie. Ale nie byle jakie meble – nasi dostawcy wytworzyli je z połączenia litego dębu i płyty MDF – czyli dwóch naprawdę wysokogatunkowych i wyjątkowo trwałych surowców. Jesteśmy przekonani, że tak bezkompromisowe połączenie będzie gwarancją długoletniej satysfakcji!

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.